לתיאום פגישה 054-6613917

image-removebg-preview-1-pazheqlic1topnh7c68rlkhukb6oyuwbmfcp74fty4-pebul86yaciphms235dnoeivfg7fmp7dvgjmdfutss-pecjunzgorh0jjrolrc1mer2bbp606m38rgx29f7mk

אקווריום מים מתוקים

אקווריום מים מתוקים מכניס חיים וזרימה לכל חלל ומאפשר גידול של דגיגים מסוגים שונים. קל ונוח לתחזוקה, אקווריום זה אינו דורש תשומת לב רבה, הבנה מעמיקה או טיפול אינטנסיבי. מגיע בגדלים, בצבעים ובחיפויים מסוגים שונים לבחירת הלקוח, כולל בעיצוב מעץ מלא בצביעה בתנור. אקווריום מים מתוקים יכול להיות הפתרון האולטימטיבי שחיפשתם כתוספת עיצובית עדינה וחדשנית שתשדרג לכם לחלוטין את נראות המשרד או הבית.

אנחנו באקווה מלח ראינו אינספור פעמים בעבר כיצד אקווריומים, קירות מים, בריכות-נוי ומפלים מסוגים שונים יכולים להפוך את החלל הפשוט ביותר לכזה שהוא בעל עיצוב מתוחכם, עשיר ואלגנטי. לקוחותינו נהנים משירות מקצועי ומקיף על ידי טובי המומחים בתחום. אנו מפקחים על כל שלב בתהליך ההקמה באופן אישי תוך שמירה על סטנדרט גימור גבוה ויוקרתי במיוחד. הניסיון הרב שלנו הכולל הבנה של מרחב, אור ואסתטיקה עיצובית, מאפשר לנו לתרגם את החלומות הפרועים ביותר שלכם ליצירת אמנות חיה ונושמת.

למידע נוסף, פגישת ייעוץ או הזמנות צרו אתנו קשר!